Tapk Fluxus festivalio dalimi!


Nuo 2018 metų  Fluxus festivalis kasmet perima Parodos kalną iš skubančių automobilių, užleisdamas jį nuotaikingiems persirengėliams, kurie kopia į parodos kalną pasidabinę keisčiausiais kostiumais. Kopia jie kaip jau vaizduotė padiktuoja – atbulomis, kūlversčiais, užsimerkę, ar draugą įkinkę traukti karutį 🤯

O kalno viršūnėje laukia desertas 🧁- (ne)tikėtas ir (ne)paprastas kūrybinis vyksmas, susidedantis iš muzikos, performansų ir meninių instaliacijų.

O dabar įsikibkit -2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣-aisiais Europos kultūros sostinės metais rugsėjo 10 vyksiantis Fluxus festivalis bus kaip niekad didelis ir fantastiškas 🧨Tokio festivalio praleisti negalima, kitaip nagus nusigriauši.

Fluxus Labas! komanda intensyviai ruošiasi nutrūktgalviškiausiam metų renginiui ir ieško kolektyvų/bendruomenių ir draugų, norinčių prisidėti prie Fluxus festivalio bendrakūrybos. Gal čia Tu, ar Tavo kaimynas? Patikrinam, ar Tu:

✅Esi mėgėjiško teatro/šokio/keramikos/dailės/sporto ar kito kolektyvo dalis;

✅Turi pomėgių ir polėkių?  Žaidi šachmatais, siuvinėji, rašai eiles, irkluoji, o gal žongliruoji? Tinka viskas, kas verčia širdelę smarkiau plakti ❤️‍🔥

✅Tiki, kad kiekvienas gali kurti ir nesidrovi pats tai parodyti?

✅Turi idėją, kuri netelpa į kasdienybės rėmus?

Nelaikyk savo ugnelės užantyje, prisijunk prie Fluxus festivalio ir pasitik persirengėlius ant Parodos kalno!

Registruok save ar savo kolektyvą ČIA iki liepos 28 dienos ir padėsim Tau įgyvendinti savo kūrybinius užmojus 💛