FLUXUS FESTIVALIS


Nuo 2018 metų  Fluxus festivalis kasmet perima Parodos kalną iš skubančių automobilių, užleisdamas jį nuotaikingiems persirengėliams, kurie kopia į parodos kalną pasidabinę keisčiausiais kostiumais. Kopia jie kaip jau vaizduotė padiktuoja – atbulomis, kūlversčiais, užsimerkę, ar draugą įkinkę traukti karutį 🤯

O kalno viršūnėje laukia desertas 🧁- (ne)tikėtas ir (ne)paprastas kūrybinis vyksmas, susidedantis iš muzikos, performansų ir meninių instaliacijų.

Įsikibkit -2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣-aisiais Europos kultūros sostinės metais rugsėjo 10 vyksiantis penktasis Fluxus festivalis bus kaip niekad didelis ir fantastiškas. 

INSTRUKCIJOS


Įsižiūrėk į šį puslapį
Pridėk delną prie ekrano
Prisiek 09.10 20.61 kopti į Parodos kalną

Šių metų festivalio tema: INSTRUKCIJOS. Pamiršk nuobodžius informacinius lapelius, etiketes ir schemas. Užkopus į kalną Tave pasitiks Fluxus performansų miestelis, sproginėjantis keisčiausiais pasirodymais, o į patrakusį vyksmą įsitrauks kiekvienas apsilankęs. Festivalio erdvėje pabirusios flux’iškos instrukcijos kvies ištrūkti iš kasdienybės ir patirti rutiną aukštyn kojom.

FB renginys

PROGRAMA


Fluxus festivalis atviras visiems – ateik pats  ir pavadink kaimyną! 2022 metais Parodos kalną šturmuosim rugsėjo 10 dieną 20:61

Rugsėjo 8 d.

19:30

Kauno paveikslų galerija

Diskusija su Jeffrey Perskins „Fluxus praeityje ir dabartyje” bei filmo „George” peržiūra

Rugsėjo 9 d.

18:00-20:00

Vasaros scena

Kostiumų kūrimo dirbtuvės

Rugsėjo 10 d.

15:00-20:00

Vaikų žaidimų aikštelė prie Soboro
Nuogas berniukas prie Soboro
Kavinė „Kultūra“

Kostiumų kūrimo dirbtuvės

19:00

J. Mačiūno aikštė

Kostiumų kūrimo dirbtuvės

20:61

J. Mačiūno aikštė

Festivalio pradžia: flux’iški bendruomenių pasirodymai

22:00

Parodos kalnas

Kopimas į parodos kalną

22:25-00:00

Fluxus performansų miestelis

KOSTIUMŲ INSPIRACIJOS


Tegul vaizduotė laukais pasileidžia – prisijunk į festivalio išvakarėse ir dieną vyksiančias kostiumų dirbtuves, ir susikurk savo fluxus alterego.